ładowanie
Zadaj pytanie
Bezpłatne konsultacje psychologiczne dla cudzoziemców w województwie świętokrzyskim

Punkt Informacyjny dla Cudzoziemców w Kielcach zapewnia bezpłatną pomoc psychologa dla cudzoziemców na obszarze województwa świętokrzyskiego.

Wsparcie  psychologiczne może pomóc w podniesieniu samooceny, świadomym zarządzaniu swoją karierą, czy efektywnym budowaniu swojego wizerunku na rynku pracy. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się konsultacje indywidualne, z których korzystają uczestnicy bezpłatncyh kursów języka polskiego oraz ich rodziny, a także studenci zagraniczni w Kielcach.

Dodatkowo pomagamy w róznych sytuacjach kryzysowych (np. spory w pracy, problemy z pracodawcą) oraz reagujemy na sygnały dotyczące dyskryminacji na tle rasowym i narodowościowym.


Cudzoziemców zainteresowanych skorzystaniem z bezpłatnych konsultacji psychologa w województwie świętokrzyskim zapraszamy do Punktu Informacyjnego dla Cudzoziemców w Kielcach lub do kontaktu poprzez Infolinię: +48573338377 oraz e-mail: info@inteuro.info

Na Państwa pytania odpowie psycholog dr Katarzyna Krzystanek.

Uruchomiliśmy także dodatkowe dyżury telefoniczne dla cudzoziemców poza godzinami pracy Punktu.


Projekt „Świętokrzyskie – dobre sąsiedztwo na rzecz integracji cudzoziemców” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji "Bezpieczna przystań"

 

Fundusz Azylu Migracji i Integracji
dla cudzoziemców w województwie świętokrzyskim

Założ konto i skorzystaj z bezpłatnego wsparcia w naszym projekcie

+ Zarejestruj się
Partnerzy i współpraca