ładowanie
Zadaj pytanie
INTEURO - Sieć

Program INTEURO Sieć to jeden z sześciu kluczowych działań Mapy Dobrego Sąsiedztwa INTEURO.INFO powstałej w ramach projektu Stowarzyszenia Integracja Europa - Wschód pn. "Świętokrzyskie – dobre sąsiedztwo na rzecz integracji cudzoziemców" współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji "Bezpieczna przystań".

Głównym celem całego przedsięwzięcia jest umożliwienie jak najszerszego i wyprofilowanego do potrzeb dostępu do usług integracyjnych cudzoziemcom legalnie przebywającym w woj. świętokrzyskim. 

W ramach programu INTEURO Sieć na terenie województwa zostaną rozmieszczone tablice informacyjne w czterech językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim zachęcające do skorzystania z bezpłatnych usług Punktu Informacyjnego dla Cudzoziemców w Kielcach.
Tablice zostaną bezpłatnie przekazane do instytucji, urzędów, organizacji, które w swej działalności mają kontakt z cudzoziemcami.

W ten sposób powstanie mapa podmiotów, które będą mogły pomagać cudzoziemcom poprzez ułatwienie kontaktu z Punktem Informacyjnym dla Cudzoziemców w Kielcach i promocję Mapy Dobrego Sąsiedztwa INTEURO.INFO.

Już dziś zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem wszystkie podmioty zainteresowane dołączeniem do naszego programu.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości wcześniejszego umówienia konsultacji lub uzyskania informacji pod nr tel. +48 573338377 lub e-mail: info@inteuro.info

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w ramach dodatkowych dyżurów w godzinach od 16:00 do 20:00 (wybrane dni).

Punkt Informacyjny dla Cudzoziemców znajduje się w centrum Kielc przy ul. Sienkiewicza 78A (II piętro)

Na Państwa pytania odowiadamy w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Projekt „Świętokrzyskie – dobre sąsiedztwo na rzecz integracji cudzoziemców” współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji "Bezpieczna przystań"

Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.

Partnerzy i współpraca